środa, 21 września 2011

Inauguracja

Witam!
Jest to mój pierwszy wpis na blogu. Wypadało by przecież jakoś się przywitać i oficjalnie zainaugurować działalność.
Zacznijmy od najważniejszego - o czym będę pisał, a w zasadzie o czym bym chciał pisać. Planuję w miarę regularnie opisywać moje programistyczne boje (głównie z platformą .NET). Będę się starał, żeby nie było to wylewanie żali, ale przedstawianie problemów, na które się natknąłem oraz jak sobie z nimi (nie)poradziłem. Dla części pewnie będą to tematy znane, dla niektórych trywialne, ale liczę, że znajdą się też osoby, którym moje wpisy pomogą lub natchną do szukania jeszcze lepszych rozwiązań. Jeżeli nie, to przynajmniej mnie będzie łatwiej znaleźć to co już kiedyś znalazłem.
Oprócz bieżącej, pamiętnikowej działalności pojawi się tutaj mniej lub bardziej składny kurs, lub opowieść na temat tworzenia bardziej złożonych aplikacji.
Liczę na Waszą pomoc i kooperacje, każda uwaga będzie dla mnie cenna (nawet o błędzie ortograficznym). Chętnie też poprawię moje rozwiązania jeżeli ktoś podeśle mi lepsze.
Zachęcam do śledzenia moich kont na Twitterze i Facebooku, gdzie będą się pojawiały krótsze informacje oraz monity o nowych postach na blogu.
Do przeczytania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz